Optykolor.pl

Zalety soczewek


Co sprawia, że miliony osób na całym świecie rezygnuje z tradycyjnych okularów korekcyjnych      i wybiera soczewki kontaktowe ? Jakie korzyści oferują nam soczewki ? Często się zdarza, że nawet najpiękniejsze, najdroższe i najlepsze okulary stają nam na drodze do realizacji naszych marzeń lub najzwyczajniej w świecie są przeszkodą w codziennych działaniach. 
Pełne pole widzenia, naturalny wygląd,  praktyczność i wygoda , nowy wizerunek – to tylko niektóre powody dla których warto skorzystać z rozwiązania jakim są nowoczesne soczewki kontaktowe.

Lepsza Jakość Widzenia

Soczewki kontaktowe pozwalają nam widzieć bez zakłóceń wywoływanych przez oprawki. Brak oprawek sprawia, ze widzenie peryferyjne jest naturalne i bez zakłóceń.   W przeciwieństwie do okularów, gdzie optymalną optykę osiąga się przy patrzeniu prostopadłym ( na wprost), w soczewkach widzenie obrazu nie jest niczym zakłócone. Soczewka poruszając się wraz z okiem gwarantuje doskonałe widzenie obrazu pod każdym kątem. Używając soczewek unikamy niedogodności jakimi są zmiany rzeczywistych wielkości obrazów. 
Soczewki zapewniają lepszą percepcję głębi i prawidłowe widzenie obwodowe. Podczas wysiłku nie zaparowują i nie zachodzą mgłą przy zmianach temperatury.
Soczewki nie pozwolą aby krople deszczu zamazały nam pole widzenia i nie obetrą nam nosa i uszu.

Aktywność Fizyczna

Dzięki soczewkom kontaktowym poczujemy się pewnie, bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji. Bez obawy możemy spacerować w deszczu, bawić się na dyskotece czy  uczestniczyć w sportach kontaktowych i extremalnych. Soczewki zapewnią nam wyraźne   i komfortowe widzenie w trakcie uprawiania sportów wodnych i zimowych. Od tej pory możemy się cieszyć najmodniejszymi goglami czy okularami przeciwsłonecznymi. 
Dzięki soczewkom możemy komfortowo uprawiać również tenis, jazdę konną, taniec, myślistwo, wspinaczkę górską, lotnictwo, skoki spadochronowe, sporty motorowe i wiele innych sportów wymagających od nas dużej aktywności fizycznej.
W soczewkach nie odbijają się promienie zachodzącego słońca ani reflektory nadjeżdżających z naprzeciwka samochodów. Z pewnością to docenimy podróżując popołudniami i w nocy.

Nowy Wizerunek

Odkrywamy siebie na nowo. Szeroka oferta soczewek kolorowych z pewnością zaspokoi potrzeby osób, które lubią zaskakiwać swoim wyglądem, przyciągać wzrok innych, czy wręcz hipnotyzować swoim spojrzeniem.
Dzięki soczewkom kolorowym możemy podkreślić nasz naturalny kolor oczu albo wręcz zmienić ich kolor. Możemy też m.in. powiększyć oczy lub nadać im indywidualny artystyczny wyraz. Nasi przyjaciele będą zaskoczeni.
Ogromną popularnością cieszą się soczewki kolorowe o mocy 0:0  tzw. plano, przeznaczone dla osób bez wady wzroku. 
Soczewki kolorowe to również wspaniałe uzupełnienie makijażu, czy kreacji na specjalną okazję.
Szeroka oferta soczewek kolorowych jest dostępna w naszym sklepie WWW.optykolor.pl
                                                                Zapraszamy

Strefa klienta: Zaloguj się | Rejestracja