Optykolor.pl

Sklep firmowy

Top Soczewki
ul. Wadowicka 12 lok 40
30-415 Kraków
E - mail: kontakt@optykolor.pl
Infolinia: 601 448 006
Czynne: pon. - pt. od 9-17

Mapa dojazdu do firmy Top Soczewki

Witamy w sklepie internetowym WWW.optykolor.pl

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta w pełni odpowiada Państwa potrzebom, a dokonane w naszym sklepie zakupy przyniosą Państwu satysfakcję i zadowolenie.
Sklep Optykolor.pl powstał z myślą o Klientach, którzy poza swoim czasem, cenią sobie również wygodę i bezpieczeństwo zakupów w sieci.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu nie tylko atrakcyjnych cenowo produktów, ale też jak najwyższego poziomu jakości obsługi. Stale poszerzając ofertę sklepu, pragniemy stworzyć naszym Klientom możliwość szerokiego wyboru, zarówno w segmencie samych soczewek jak i środków do ich pielęgnacji. Oferowane przez nas produkty to najbardziej uznane i doceniane przez użytkowników soczewek marki światowych producentów wyrobów optycznych, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ufając wiedzy i doświadczeniu naszych Klientów, jesteśmy otwarci na opinie i sugestie dotyczące funkcjonowania sklepu.
Adres mailowy, na który prosimy kierować uwagi i sygnały, znajdą Państwo w zakładce „kontakt” na stronie głównej sklepu. Wieloletnie doświadczenie w handlu daje naszym Klientom pewność fachowej i rzetelnej obsługi. Nie udostępniamy osobom trzecim danych naszych Klientów, nie udzielamy również informacji o dokonywanych przez Klientów zakupach. Dokładamy starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa łatwe i przyjemne. W razie konieczności, kontaktujemy się z Klientami i wyjaśniamy wątpliwości. Dziękując za wybranie naszego sklepu, życzymy udanych zakupów.

Z wyrazami szacunku
OPTYKOLOR.PL

Strefa klienta: Zaloguj się | Rejestracja